İddaa 2.5 Üst Nedir? Nasıl Oynanır Resimli

Hepimizin zor günler geçirdiğini biliyoruz. Oysa böyle olmamalıydı hiç bir şey. Bari iddaa oynayan arkadaşlarımıza faydalı olmak istiyorum ve bugün iddaa 2.5 üst nedir konusuna değineceğim. Diğer içeriklerden de bahsedeceğim illa ki ancak önce ne demek olduğuna dikkat çekeceğim. Şunu da söylemek istiyorum. Bugün kaplıcalara gittim ancak Türkiye’de değil bu kaplıcalar. Makedonya tarafında bir yerde sıcak su kaynakları ve bunun üzerine de en güzel oteller inşa edilmiş. Ben de ailemi alarak buralara gitmeye karar verdim. Çok da iddaa konularından uzaklaşmak istemiyorum haliyle ama şunu söylemek istedim, buralarda iddaa oynamak çok farklı ve çok daha değişik bir bakış açısı gerektiriyor. Diyeceğim o ki ben Türkiye’de pek büyümedim ancak şu sıralar burada olduğum için nasıl bir iddaa oyun mantığı ve kural listesi olduğunu bildiğim için nedense Makedonya’daki bana çok daha sıcak bir oyun geldi. Bunun sebeplerini illa ki açıklayacağım ancak öncelik 2.5 gol üstü konusunu açıklamak üzerine olmalıdır.

İddaa 2.5 Üst Nedir?, İddaa 2.5 Üstü Nasıl Oynanır?, İddaa 2.5 Üstü Nasıl Oynanır Resimli, 2.5 Üst Nedir?

En güzel anlarım keşke şu an bu konuyu yazarken olduğu gibi neşeli ve durağan, sakince geçse diyorum hep. Çocukluğum biraz sıkıntılı geçti. Maddi olarak özellikle çok zor zamanlar yaşadım. Kendimi bildim bileli çalışıyorum. Bundan hiç bir zaman gocunmadım ancak bu daha çok iddaa oynamaya başlayınca düzelmeye başladı diyebilirim. Yani ne zaman iddaa oynamaya başladıysam o zaman başladı benim maddi durumum düzelmeye. 2.5 gol üstü ne demek konusunu merak edenler için ise hem resimli bir anlatım yapayım dedim hem de içerik olarak da gayet hoş bir görüntüye sahip başlık olsun istedim.

Örneklemelerle ilerlemek istiyorum.

 • Aklıma gelen ilk maç Sivasspor – Eskişehirspor. Bu maç üzerinden bir deneme yapalım.
 • Diyelim ki saat 21:00’da bu maçımız bültende yer alıyor olsun.
 • Ardından gözümüz hemen 2.5 gol üstü kısmına takılsın.
 • Bu nedir diye araştırmaya başlıyoruz. Ben de buradan anlatayım.
 • Sivasspor – Eskişehirspor maçında eğer 2’den fazla gol olursa yani 3 gol, 4 gol, 5 gol veya daha fazlası olursa bu seçenek 2.5 üstü olarak tarif edilir.
 • Hangi takımın gol attığı hiç önemli değildir.
 • İsterse tek takım kendi başına 3 gol atmış olsun.
 • İsterse komple maç içerisinde karşılıklı goller olsun ancak bu gol sayısı 3 ve 3’ten fazla olsun.
 • Gerisi önemli değildir.

Açıklamamıza göre ne olduğunu açıkladık ancak şimdi bir de 2.5 üstü nasıl oynanır buna bakalım. Boş bir iddaa kuponu getirdim. Bunun üzerine işaretlemeler yapacağız. Az önce verdiğim müsabakanın kod numarası 433 olsun. Ben de buna göre kuponda önce maçın kodunu işaretledim. Sonra geldik asıl işe.

2.5 üstü resimli

Yukarıda da görüldüğü gibi maç kodu işaretlemesi yapıldıktan sonra sağ tarafta ”Ü” şeklinde konuşlandırılmış bir harf var. Bu üst anlamında kullanılır. Ancak 2.5 üstünü temsil eder. Onu da işaretledikten sonra sizler iddaada 2.5 üstü tahmininizi kuponunuza işlemiş ve bunu oynamış oluyorsunuz. Umarım açıklayıcı bilgiler vermişizdir. Herkese iyi günler dilerim arkadaşlar. Görüşmek üzere yeniden.

   1000 TL Bonus
   1000 TL Bonus
   1000 TL Bonus
   900 TL Bonus
   900 TL Bonus
   900 TL Bonus
   2400 TL Bonus
   900 TL Bonus
   700 TL Bonus
   600 TL Bonus

   2 Yorumlar


 1. kadir
    Ocak 9, 2018

  ya üst dedik ama şimdi başkan 1.5 üstüde var onu nasıl işaretliyoruz veya anlıyoruz onu anlamadık

  • admin
     Nisan 30, 2018

   Kupon üstünde 0-1 gol seçeneğini ve ”Ü” yazan yeri işaretleyin. Maçın kodunu da işaretlemeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir