İddaa Nasıl Oynanır Tüm Ayrıntılarıyla Resimli

Hiç bir dost yalan söylemez. Ben de sizin bir dostunuz gibiyim. İddaa hakkında yaptığımız tüm paylaşımların da arkasında olduğumuzu bildirmek isteriz. Bu zamana kadar herhangi bir şekilde iddaa nasıl oynanır tüm ayrıntılarıyla gibi bir anlatım yapmamıştık. Ancak görüyorum ki sezon başlamadan önce bunu epey bir görmek ve anlamak isteyen arkadaşımız var. Ben gerek video gerekse resimli olarak bunu anlatmak istediğimi her yerde söylemek istiyorum. Bugüne kadar ne kadar paylaşım yapan blog varsa hepsi yalan dolan atıyor, sallıyor. Biz o kadar cahil miyiz dediğinizi duyar gibiyim. Tabi ki değilsiniz ve anlamadığınız ne varsa oradan uzaklaşıyorsunuz. Sitemize gelen hiç bir arkadaşımızı eli boş göndermek benim hoşuma gitmeyeceği için en güzel açıklamaları buradan yapmış olacağım. Şimdi sizler bana kızabilirsiniz, hadi konuya geç artık diyebilirsiniz ama inanın her şey dilediğiniz gibi olacak sevgili iddaacılar.

İddaa Nasıl Oynanır Tüm Ayrıntılarıyla, İddaa Nasıl Oynanır Tüm Ayrıntılarıyla Resimli, İddaa Nasıl Oynanır Detaylı, İddaa Nasıl Oynanır Ayrıntılı

Bence ayrıntılı anlatım yapmak için biraz da cümlelerimizi örneklendirmemiz lazım. Ben sizin sıfırdan bir iddaa oyuncusu olduğunuzu düşündüğüm için en baştan sona kadar neler yapabilirsiniz onu dillendirelim.

  • İlk olarak online bir iddaa sitesine giriş yapın.
  • Ardından kendinize iddaa bülteninden güzel bir maç seçin.
  • Bu maçı seçtikten sonra kodunu da bir kenara yazın.
  • Sonra tahminiz doğrultusunda maç sonucu oynayacağınız tahmini belirleyin.
  • Ardından elinize bir adet boş iddaa kuponu alın.
  • Buraya kadar her şey tamam. Peki bu söylediklerimi nasıl yapacaksınız?

Şimdi aşağıda bir işaretlenmiş kupon paylaşıyorum. Bu kupona baktığınızda 225 kodlu maçın nasıl işaretlendiğini de görmüş olacaksınız. Her satırda 1’den 9’a kadar 0 da dahil olmak üzere 10 sayı bulunur. Bunlardan sadece bir tanesini karalayacaksınız. Sonra da geleceksiniz en sağ tarafa. Asıl mesele burada zaten.

Ben daha çok maç sonucu oynamasını detaylı anlatmak istiyorum. MS dediğimiz bir durum var burada. Beşiktaş – Bursaspor maçında Beşiktaş kazanır diyen arkadaşlarımız ” Maç Sonucu” kısmındaki 1’i işaretlemeliler. Çünkü Beşiktaş iddaa kuponu için kendi evindedir. Deplasmanda olsaydı ve biz onlar kazanır demiş olsaydık 2’yi işaretlemek zorunda kalacaktık. İşte iddaa oynamak tüm ayrıntılarıyla düşünülünce böyle bir şey anlamına geliyor.

Tüm gerçekleriyle anlattığımız bu iddaa oyununda ayrıntılı bir söyleşide bulunduğunuz için size ayrıca teşekkür ediyorum. Bugün sizi ağırladık ve şimdi en iyi iddaa sitelerini de sunmak istiyoruz. Bu iddaa şirketlerinde en iyi iddaa oyunlarını oynayabilir, en yüksek iddaa oranlarını en geniş bültenle bulabilirsiniz. Güzel bonuslar da alacağınızı unutmayın. Hele ki tek maç dediğimiz bu mükemmel kurgu tüm maçlar için geçerlidir.

   1000 TL Bonus
   1000 TL Bonus
   1000 TL Bonus
   900 TL Bonus
   900 TL Bonus
   900 TL Bonus
   2400 TL Bonus
   900 TL Bonus
   700 TL Bonus
   600 TL Bonus

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir