İddaa Sistem 3 4 5 Nasıl Oynanır?

İddaa Sistem 3 4 5 Nasıl Oynanır?

Günlerdir konu yazamadım, bu yüzden kusura bakmayın sevgili arkadaşlar. Neyse ki bugün iddaa sistem 3 4 5 nasıl oynanır konusu ile birlikte bu özlemi sona erdireceğiz. Aslında böyle hep sistem hakkında bir şeyler yazmak istemiyordum ancak nedense nasıl ile sorulabilecek sorular arasında bunlar daha çok göze çarpıyor. Ben de buna yönelik olarak elimden geldiğince bazı şeyleri açıklığa kavuşturmaya çalışıyorum. Umuyorum ki işinize yarayacak şeyleri buradan aktarıyorumdur herkese. Artık büyüdük ve önceki gibi küçük iddaa paraları ile de uğraşmıyoruz. Nedense insan yaşlandıkça daha fazlasını istiyor. Ancak belirli bir yaşı da yakalayınca yetinmesini de biliyor. Sanırım ben yetinmeye başlayanlardanım. Ama bizi takip eden sevgili ziyaretçilerimiz içerisinde yetinme konusunda daha kendini bulamamış olanların da olduğunu tahmin edebiliyorum. Sistem 3 4 5 gerçekten bu iddaa kazanmak için yapılabilecek en büyük hamlelerden biridir. Bu konuda inanın sizin yerinize kendimi koyarak empati yapabiliyorum.

İddaa Sistem 3 4 5 Nasıl Oynanır?, İddaa Sistem 3 4 5 Nasıl Hesaplanır?, Sistem 3 4 5 Nasıl Oynanır Resimli Anlatım, İddaa Sistem 3 4 5 Nedir?, İddaa Sistem 3 4 5 Kaç Para?, Sistem 3 4 5 Nedir Resimli Anlatım

İddaa Sistem 3 4 5 Nedir?

Peki önce sistem 3 4 5 nedir bunu inceleyelim. Ardından diğer konuya da geçebiliriz. Güzel insanlar, sistem oynamak demek kaybetme şansını kendimize tanımak demektir. Peki 3 4 5 nasıl olacak? İşte bu soruyu da şöyle açıklamak istiyorum. Öncelikle burada 5 maçın yer aldığını bilmemiz lazım. Bu 5 maç kendi içinde belirli sayıda kuponlara ayrılarak ortaya yüksek kazançların çıkabileceği bir hesaplamayı yaratıyor. O yüzden şimdi anlatacaklarım konusunda biraz daha dikkatli dinleme yapmanızı öneririm.

Sistem 3 4 5 kaç para diyenlere de 16 TL olduğunu söylemiş olayım en baştan. Çünkü kaç para olduğu konusunda epey bir soru işareti var oyuncularda. 5 maçın yazıldığı bu sistem türünde herkes en az 3 tanesi tutması gerekiyor. Aynı zamanda yüksek oranlı maç tahminlerinizi yapmanızı da öneriyorum. Çünkü oranlar yüksek olursa kombinasyonlardan dolayı çok daha fazla para alırsınız.

İddaa Sistem 3 4 5 Nasıl Hesaplanır?

Burada hesaplama kısmını anlatmak istiyoruz. Bakalım nasıl hesaplanıyormuş bu. Öncelikle en az 3 maçın tuttuğunu düşünelim. Resimli anlatım da yapmak istiyorum burada. Alt kısma bakınız lütfen.

iddaa-sistem-tablosu

Üstte sistem tablosunda 3 4 5 sistem çeşidini işaretledim. Burada 3’lü kombinasyondan hesapladığımızda 10 adet farklı kupon, 4’lü hesaplarsak 5 adet farklı kupon ve 5 maçlık bir kombinasyondan hesaplarsak 1 adet kupon ortaya çıkıyor. Bu yüzden de 10+5+1=16 TL para ödememiz gerekiyor. Fiyatı da buna göre belirlenmiş oluyor. Buraya kadar sıkıntı yok diye tahmin ediyorum. Çünkü 5 farklı maçı 3’lük maçlara bölüp farklı kupon elde etmek istersek 10 adet farklı kupon elde edebildiğimizi matematik konusunda daha bilgili olan kişilere de sorabilirsiniz. Veyahut bu 5 maçı bir kenara yazın ve 3 maç olacak şekilde hep farklı farklı yazın. Sonuç yine bu olacaktır. Sonra bunu 4 maç için deneyin. Yine tablodaki sonuca ulaşmış olacaksınız. İddaa oyununda bunların hepsi birer kupon sayıldığı için 1 TL olarak ücretlendirilmiştir. Buna göre de bu miktarı ödemek zorunda kalıyoruz.

İşte sevgili arkadaşlar, sistem 3 4 5 nasıl oynanır konusunun içerisinde resimli olarak nasıl hesaplandığını ve tam anlamı nedir ne değildir buna da bakmaya çalıştık. Hepinize en iyi iddaa sitelerini sunmakla kalmayıp en güzel günleri size dilemiş oluyorum. Görüşmek üzere…


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir