İddaa Sistem 3 4 Nasıl Oynanır?

Sistem 3 4 Nasıl Oynanır?, Sistem 3 4 Nasıl Hesaplanır?, İddaa Sistem 3 4 Hesaplama, Sistem 3 4 Kaç Para?

Sistem oynama konularına devam ediyoruz. Şu an tarih 25.06.2015 ancak iddaa oyunu çıkalı belki de 11 seneyi geçti. Çok uzun zaman oldu piyasada duralı. Peki sistem 3 4 ne zaman çıktı? İşte asıl önemli olan bu bence. Çünkü iddaa sistem 3 4 nasıl oynanır konusu ile şimdi karşınızda oluyoruz. Bunu arayanların epey bir fazla olduğunu da biliyorum. Bu yüzden direkt buradan başlamak istedim. Olur da bir gün yolunuz sitemize düşerse eminim ki çok güzel şeylerle karşılaşacaksınız. Fazla sözü uzun tutmadan sistem 3 4’ü anlatayım size. Merak edilen konular arasında yer almasının yanı sıra iddaa oynamaya yeni başlayan birinin epey merak ettiği bir sistem çeşididir. Hemen alta bakarsanız bir tablo sunduk.

Sistem 3 4 Nasıl Oynanır?, Sistem 3 4 Nasıl Hesaplanır?, İddaa Sistem 3 4 Hesaplama, Sistem 3 4 Nedir?, Sistem 3 4 Kaç Para?

Yukarıdaki tabloda sistem 3 4 hesaplama hakkında bir çizelge verdim. Bu çizelgede kare şekline aldığım bir kaç yer var. Burada oynanan maç sayısı ile alakalı olarak sisteme de girilen maç sayısının hangi rakama tekabül ettiğini gösteriyoruz. Bir nevi kaç para diye soranlar için kaç TL yatırmaları gerektiğini göstermiş olduk. Gördüğünüz üzere 5 TL ödeme yapmamız isteniyor. Peki bu nasıl oluyor? Aşağıda devam ediyoruz.

Gelelim sistem 3 4 nedir başlığına. Bu sistem türünde 4 adet maç yazıyoruz kupona. Bunu arttırabilirsiniz ancak ben direkt 4 maç üzerinden anlatmak istiyorum. Böylesi daha açıklayıcı olacaktır. 4 maç yazıyoruz belki ama burada diyoruz ki biz en az 3 tanesini bileceğiz. Yukarıdaki sistem tablosuna da baktığımız zaman göreceğiz ki bize 3 lü kombinasyonlar ile 4 adet kupon veriyor. İddaa bizden en az 3 maçı bilmemizi istediği için 4 farklı kupon ortaya çıkıyor bu maçları 3’lü şekilde bir kupona yazdığımız zaman. Örnek olarak;

Maçlarımız A, B, C, D olarak kodlanmış olsun.

  • A – B – C
  • B- C – D
  • A – B – D
  • A – D – C

Gördüğünüz üzere 4 farklı kupon yapabildik. Bu kuponların 1 tanesi 1 TL olarak hesaplanıyor. İşte bu yüzden toplamda 5 TL ödüyoruz. Bir de kuponun kendisi var toplamda 4 maçlık A, B, C, D şeklinde. O da ekleniyor bu hesaba. İşte sistem 3 4 hesaplaması bu şekilde yapılıyor. Umuyorum ki bunu doğru anlatmışımdır. Kuponlarınıza işaretleme yaparken normal şekilde 4 maçı yazıyorsunuz. Ardından en alta sistem kısmına geliyorsunuz. Misli kısmına işaretlemeniz gereken bir şey yok eğer 10 TL vermek istemiyorsanız. Yani 2 katı oynamayacak olursanız herhangi bir misli işaretlemesi yapmanıza lüzum yok. Daha sonra sistem kısmında 3 ve 4’ü işaretlemeniz gerekecek. Bunu online, internetten yapmak istiyorsanız çok daha kolayı var. Bu şekilde kafa karıştırıcı bir şey olmuyor. Size verdiğimiz iddaa sitelerine gelerek risk almadan tek maç da oynamanın tadını çıkarabilirsiniz.

   1000 TL Bonus
   1000 TL Bonus
   1000 TL Bonus
   900 TL Bonus
   900 TL Bonus
   900 TL Bonus
   2400 TL Bonus
   900 TL Bonus
   700 TL Bonus
   600 TL Bonus

   2 Yorumlar


  1. Ahmet
      Mart 20, 2020

    Sistem 3 4 nasıl oynanır bunu anladık da hesaplama için de bir şeyler yazmanız mümkün mü? Mesela bende bir kupon var ama kupon yattı gözüküyor. Bunu nasıl tam anlarım?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir