İddaa Sistem 4 5 6 Nasıl Oynanır?

Çok güzel muhabbetler edeceğiz birazdan sizinle. Öyle bir an gelecek ki sistem 4 5 6 nasıl oynanır konusuna ilaveten diğer başlıkları da burada bulabileceksiniz. İddaa dediğimiz bu oyun bize şaka yapmaz. Öyle kafamıza göre bir şeyleri kazanmak yok bu dünyada. Çalışmak lazım çok ve mantıklı düşüncelerle hareket ederek inanılması güç olan şeyleri başarmamız gerekir. Şimdilerde Türkiye Ligi adına pek de konuşmam gereken bir şey yok gibi. Hem verilen tatiller hem de yaz mevsiminin bize göstermiş olduğu rahatlıktan dolayı ben artık yeni sezon için yatırımlar yapıyorum. Umuyorum ki sistem 4 5 6 hakkında bazılarımızın çok fazla bilgisi var. Ama yeni bir iddaacı bunu denemek istediğinde son derece kusurlu şeylerle de karşılaşabiliyor. O yüzden en sağlam bilgileri benden almanız en mantıklısı olacaktır şimdilik. Bunca zamanı boşa yaşamadık biz ekip olarak. Her gün araştırmalarımız sürüyor, nerede boşluk bir konu varsa onu hemen buradan belirtiyoruz. Sistem hakkında zaten özel bir çabamız var. Bu konuda çok kafa karıştıran yorumcular, yazarlar var. Bunların hepsini şimdi bir kenara atın diyoruz.

Sistem 4 5 6 Nasıl Oynanır?, Sistem 4 5 6 Nasıl Hesaplanır?, Sistem 4 5 6'da Kaç Maç Tutması Lazım?, Sistem 4 5 6 Kuponunda 1 Maç İptal Olursa, Sistem 4 5 6 Nasıl Hesaplanır?, İddaa Sistem 4 5 6 Nedir?

Önce iddaa sistem 4 5 6 nedir buna bakalım. Değerli ziyaretçilerim, öncelikle burada 6 maçlık bir kupon yaratacağımızı biliniz. Bu 6 maç üzerinden de en az 4 tanesini bilmemiz gerekiyor. Bu konuda bazı sorular da alıyorum. Acaba sistem 4 5 6’da kaç maç tutması lazım şeklinde çok sual geliyor bana. Bunları da böylece anlatmış oluyoruz. En az 4 maçı bilmeniz lazım ki para alın. Ama tabi bu maçların oranları da bir hayli yüksek olursa çok daha şahane olur. 4-5-6 oynamanın amacı ve ne demek olduğu ise tamamen kaybetme riskini azaltmak için yapılmış bir kupon şekli olduğudur. Eğer aklınızdan bu sistem çeşidini oynamak geçiyorsa bence mantıklı bir yoldasınız demektir.

Gelelim bir diğer soruya. Ben bu tarz sorulara bayılıyorum. Eğer sistem 4 5 6 kuponunda 1 maç iptal olursa ne olur? Öyle bir an gelir ki bir maç ertelenir veya iptal olur. İşte o zaman sizin kupon değeriniz 4-5-6 olarak yine devam edecektir. Ancak bu sefer iddaa size fazla para ödememek için bunu 5 maçlık bir seriden algılar. Diyeceğim o ki iptal olan maçtan sonra o maç kupondan çıkarılmıştır. Buna da 1 ile çarpılma değeri verilir. Yani kupondaki o maçın oranı 1.00 olur. Etkisiz elemana dönüyor bir nevi.

sistem-4-5-6-tablosu

Son olarak da nasıl hesaplanır konusu hakkında cümleler söyleyelim ve size ne iyi iddaa sitelerini altta verdiğimi de belirtmiş olayım. Arkadaşlar, hesaplama kısmı için üst tarafta size bir tablo verdim ve buradan 6 maçlık bir 4 5 6 sistem türünü işaretledim. Bunu hep anlatıyorum ama yine anlatayım. 6 maç üzerinden en az 4 maç tutması gerektiği için 4 maçlık tam tamına 15 adet farklı kupon yaratma kombinasyonuna sahibiz. 5 maçlık ise 6 adet ve 6 maçlık olarak hesapladığımızda da 1 adet genel bir kupona kavuşmuş oluyoruz. Bu yüzden 15+6+1=22 TL ödemek zorundayız bu sistem türünde. İddaa oynayacaklar için en güzel sistem çeşitleri bunlar olabilir ancak en güzel iddaa oranları da altta verdiğim sitelerdeki bültenlerde gizlidir.

   1000 TL Bonus
   1000 TL Bonus
   1000 TL Bonus
   900 TL Bonus
   900 TL Bonus
   900 TL Bonus
   2400 TL Bonus
   900 TL Bonus
   700 TL Bonus
   600 TL Bonus

   2 Yorumlar


 1. Deniz
    Şubat 14, 2016

  Abi sistem 456 oynadm 4ü tuttu fakat 6 macıda acık oynadm 10 20 gbi tutan oranlar 1.60 2.20 3.30 2.90 496 tl kupon bedelim ne kadar alırım ? Tesekkurler

  • admin
     Nisan 30, 2018

   33 TL kazancınız olmuş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir